O Tvoření Slovanských Občin

za dobu od svého vzniku na Slovanském sněmu Občin 9. - 10.9.2017

Tisková zpráva ze dne 28. 6. 2018

Po období hledání a naplňování našeho pojetí obrazu Slovanských Občin konečně začínáme Tvořit, a to je velkým úspěchem mnohých Občin. Podstata vědomého používání své Životní energie ve shodě s naší Slovanskou Kulturou nám určuje a potvrzuje správný směr vývoje našeho Společenství.

Uzdravujeme a obnovujeme vztahy ve svých Rodinách, Rodech, Občinách a s vnější společností. Uvnitř nás vznikají Rodové statky. Chceme předávat ze své živé zkušenosti to nejlepší bohatství a odkaz našich Slovanských Předků.

Můžeme za sebou ukázat množství práce a akcí, které se zrodily z našeho společného Tvoření: slavení našich svátků a obřadů - zejména Boha Kupaly a Peruna, studium Staroslovienské Bukvice na pokračování, zahájení vysílání z našeho Studia Třinec na Svobodném vysílači CS, uspořádání Mezinárodní odborné konference Slovanství 2017, Diskusního slovanského fóra 2018 a Slovanského festivalu 2018.

V současné době se zapojujeme do společenského projektu na obnovu naší společnosti na základech naší Slovanské Kultury a odkazu Předků.

Rádi uvítáme u nás nové zájemce, a to jak jen s přáním se mezi nás podívat, tak i nové Občiny, a zejména Ty, kteří se rádi do společného Tvoření aktivně zapojí.

Více o nás najdete v Kalendáři akcí, Mapě evidovaných Občin a nebo na našem Kontaktu.

Sláva Bohům a Předkům našim!
Mojmír Mišun